Zamów odbiór

OBSŁUGA KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI

Zachęcamy do skorzystania z usług kuriera i wysłania do nas swój filtr DPF lub FAP na profesjonalne i ekspresowe czyszczenie. Realizacja Państwa usługi w 24 godziny. Zregenerowany i czysty filtr zostanie odesłany od Państwa pod wskazany  adres kurierem. Jest to bardzo wygodna forma wysyłki, która nie powoduje żadnych niedogodności lub problemów. Czas od nadania przez Państwa paczki do powrotu to zaledwie 48 godzin.

zdjecie_1

JAK TO ZROBIĆ ?

Zapakuj i
nadaj paczkę

Swój filtr DPF zapakuj w karton i odpowiednio zabezpiecz, podając na jaki adres ma zostać wysłana przesyłka zwrotna oraz telefon kontaktowy.

Odbieramy
paczkę

Odbierzemy Państwa filtr DPF od kuriera, ocenimy stan filtra czy nadaje się do regeneracji: zmierzymy przepływ przed regeneracją oraz za pomocą kamery stan wkładu filtra (regeneracja nie jest możliwa gdy filtr jest uszkodzony mechanicznie (pęknięcia, ubytki wkładu)

Regeneracja
filtra

Na kolejnym etapie Państwa filtr DPF trafia do procesu profesjonalnego czyszczenia na naszym parku maszynowym, który zapewnia najwyższą jakość regeneracji.

Odsyłamy
paczkę

Po wykonaniu usługi czyszczenia lub regeneracji, pakujemy Państwa filtr cząstek stałych w paczkę i wysyłamy do Państwa kurierem na adres zwrotny.

Logotyp UPS

Zamów Kuriera

Dane do wysyłki:

czyszczenieDPF.pl
ul. Nałęczowska 40

20-701 Lublin
tel. +48 507 322 507