OBSŁUGA KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI

Zapraszamy do skorzystania z usługi czyszczenia filtra DPF/FAP/SCR  bez wychodzenia z domu. Wystarczy wysłać do Nas filtr cząstek stałych za pośrednictwem kuriera, a My zajmiemy się resztą. Usługę realizujemy w zaledwie 24 godziny, a zregenerowany i czysty filtr zostanie odesłany do Państwa pod wskazany adres – również za pośrednictwem kuriera. Jest to bardzo wygodna forma wysyłki, która nie powoduje żadnych niedogodności lub problemów. Czas od nadania przez Państwa paczki do jej powrotu to jedynie 48 godzin.

zdjecie_1

JAK TO ZROBIĆ ?

Nadanie
paczki

Wyślij do Nas odpowiednio zabezpieczony i spakowany filtr DPF/FAP/SCR za pośrednictwem kuriera. Pamiętaj, aby dołączyć informacje o adresie zwrotu, danych do faktury oraz numer kontaktowy. W razie pytań, zadzwoń do Nas.

Odbiór
paczki

Po odbiorze przesyłki, ocenimy czy stan filtra pozwala na regenerację (regeneracja filtra nie jest możliwa w przypadku, kiedy filtr jest uszkodzony mechanicznie – pęknięcia, ubytki wkładu. Następnie zmierzymy przepływ powietrza oraz sprawdzimy stan wkładu filtra za pomocą kamery.

Regeneracja
filtra

Na kolejnym etapie filtr DPF/FAP/SCR jest czyszczona / regenerowana w naszej profesjonalnej maszynie, która zapewnia najwyższą jakość regeneracji.

Zwrot
paczki

Po wykonaniu usługi czyszczenia lub regeneracji, filtr cząstek stałych jest pakowany z należytą starannością, a następnie wysyłany na wskazany adres zwrotny.

Logotyp UPS

Zamów Kuriera

Dane do wysyłki:

czyszczenieDPF.pl
ul. Nałęczowska 40

20-701 Lublin
tel. +48 507 322 507